Tfm Portal - Forum - Friends for Friends

Full Version: In atentia tuturor !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Echipa a schimbat formularul de trimitere felicitari si acum se pot trimite felicitari catre 2 adrese(momentan aceasta posibilitate este activa numai la felicitarile de sarbatori).
Va rugam sa verificati cardul inainte de a-l trimite(pentru siguranta) deoarece noi nu suntem un site specializat ci doar "Prieteni care fac carduri pentru prieteni".
Va multumim pentru intelegere.
Pentru cei care fura imaginile din felicitari:
Daca tot va insusiti munca noastra poate ca ar trebui sa puneti si link catre noi.

Felicitarile Tfm au foste create sa dea o stare anume si speram sa va placa, dar unii vizitatori nu dau 2 bani pe morala si bun simt.
Dodo,imi dai voie si-mi si spui,cum pot"fura"o imagine?;sunt citeva care m-ar interesa sa le transform in tabouri;dar fara voie,nu-mi permit;
Doamne ajuta!
au rezolutie prea mica ca sa poata fi folosite.
:samba: Multumim pentru aprecieri:samba:
Comentarii despre Felicitari

:winner:

Guest

Nu se pot trimite felicitari din sectiunea Sf Maria. Folosesc de foarte multi ani acest site, felicitarile dvoastra cuprind gandurile, urarile mele de fiecare data cand am nevoie sa transmit o felicitare.
Acum sunt foarte dezamagita. Am incercat sa trimit felicitari saptamna asta si astazi, dar nu am reusit.
Sper sa se rezolve cat mai repede problemele aparute.
Cu internet explorer merg, am testat eu 2 felicitari.
Ce numere au acele carduri care spuneti ca nu merg?

Daca nu ajung la destinatie, cautati in spam! Nu este vina noastra ci a celor unde este cutia postala.
Am testat toate felicitarile din sectiune Sf. Maria. Merg TOATE cu Internet Explorer!!
eu am testat si cu Chrome si au mers, le-am luat pe sarite.
Este o mare bucurie pentru ca v-am gasit.
Felicitarile sunt superbe.

De ce nu se pot deschide in Mozilla si cu sonor ???
Pages: 1 2
Reference URL's